دانلود فارسی ساز بازی Resident Evil Village


با دانلود و نصب این فارسی ساز ، بازی Resident Evil Village را با زیرنویس فارسی تجربه کنید. با دانلود فارسی ساز بازی Resident Evil Village همراه گیم زیلا باشید.

شاید بتوان سری بازی‌های Resident Evil را یکی از موفق‌ترین عناوین ترسناک در طول تاریخ دانست. داستان بسیار قوی و زیبا در کنار شخصیت‌پردازی مناسب که تمامی شخصیت‌های این سری بازی‌ها را چه منفی و چه مثبت به‌یادماندنی کرده است و همچنین گیم پلی مهیج و چالش‌برانگیزی که در بیشتر مواقع نفس شما را در سینه حبس می‌کند همگی از عوامل موفقیت و محبوبیت این بازی‌ها هستند. استودیو Capcom که در طول این سال‌ها عناوین بسیاری از این سری موفق را منتشر کرده است، با ایجاد یک نوآوری، قدمی جدید در توسعه بازی برداشت که آن تغییر زاویه دوربین بازی از سوم شخص به اول‌شخص بود. این تغییر انقلابی در شماره هفتم بازی، بسیار به مذاق هواداران خوش آمد و منجر به موفقیت این عنوان گردید.

تجربه دنیای هولناک و ترسناک Resident Evil با دوربین اول‌شخص، قطعاً تجربه‌ای منحصربه‌فرد و بسیار ترسناک‌تر از قبل خواهد بود. به دنبال همین موفقیت، Capcom آخرین شماره بازی را با نام Resident Evil Village با همین فرمول منتشر کرده تا این مسیر به سمت قله محبوبیت را با قدم‌های محکم‌تری طی کند. بار دیگر در نقش Ethan Winters، شخصیت اصلی گمنام و بدون صورت شماره قبل، بازی خواهید کرد. او که پس از وقایع خطرناک و هولناکی که در آمریکا با خانواده Baker داشت، به همراه همسر و دختر نوزادش زندگی آرامی را تجربه می‌کند؛ اما این آرامش عمر کوتاهی داشته و تیمی با رهبری Chris Redfield به منزل او هجوم آورده و با کشتن همسرش، دختر نوزادش را نیز دزدیده و خودش را بی‌هوش می‌کنند و به روستایی مرموز و شوم منتقل می‌کنند. حال Ethan برای یافتن و نجات دادن دخترش باید دوباره ماجراهای هولناک و مهیجی را در این روستا پشت سر بگذارد و علت هجوم به خانه‌اش را هم بفهمد.

راهنما نصب

  • فارسی ساز را در محلی متفاوت از پوشه ی اصلی بازی نصب کنید.
  • به محل نصب فارسی ساز رفته و شماره ی انتهای نام فایل را به عددی تغییر دهید که فایلی هم نام با آن در محل نصب بازی موجود نباشد.
  • برای مثال اگر نام آخرین فایل موجود در محل نصب بازی re_chunk_000.pak.patch_001 بود، شما یک شماره به این عدد اضافه کرده و نام فارسی ساز را به re_chunk_000.pak.patch_002 تغییر دهید.
  • فایل را پس از تغییر نام در پوشه ی اصلی بازی کپی کنید.
  • پس از ورود به بازی به تنظیمات رفته و زبان بازی را به عربی تغییر دهید و سپس زیرنویس را فعال کنید.

بخش دانلود

حجم: 20 مگاابایت


آخرین بروزرسانی : 1401/03/20

سازنده : دی ال فاکس

پسورد : www.gamezila.ir

یک پاسخ به “دانلود فارسی ساز بازی Resident Evil Village”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.