دانلود ترینر بازی Back 4 Blood

دانلود ترینر بازی Back 4 Blood


ترینر یا Trainer یک برنامه Third-Party است که با استفاده از آن می شود بعضی قابلیت های خاصی را در گیم مخصوص خودش را فعال و یا غیر فعال کرد و یا انواع چیت را مانند جان بینهایت و … روی بازی اعمال کرد. با دانلود ترینر بازی Back 4 Blood همراه گیم زیلا باشید.

بازی Back 4 Blood در سبک اکشن و Co-op زامبی محور می باشد که توسط Turtle Rock Studios (سازنده عنوان محبوب و پرطرفدار Left 4 Dead) طراحی و ساخته شده و به وسیله کمپانی مشهور Warner Bros. Games در تاریخ 12 اکتبر منتشر می شود. این بازی دنباله‌ی معنوی سری بازی‌های Left 4 Dead محسوب می شود که از نظر گیم پلی و داستان، شباهت بسیار زیادی به آن دارد. محوریت اصلی سری بازیهای Left 4 Dead روی همکاری چندنفره تمرکز داشته که در آن چهار بازیکن را در مقابل لشکر زامبی‌ها قرار می ‌دهند. در داستان بازی Back 4 Blood نیز همانند “چهار بازمانده” یک انگل جدید در زمین فراگیر شده و تمام مردم را تبدیل به زامبی‌های خون‌خوار کرده. بازیکنان در نقش یکی از چهار شخصیت بازی باید در این شرایط ناگوار زنده بمانند.

زامبی های موجود در این بازی تحت عنوان Ridden شناخته می شوند، این زامبی ها که زمانی انسان بودند، از یک انگل کشنده به موجودات وحشتناکی تبدیل شده اند که تمایل به بلعیدن باقی مانده حیات بشری را دارند. با انقراض بشریت، شما و دوستانتان این وظیفه را دارید که به هر طریق ممکن با دشمن بجنگید، Ridden ها را از بین ببرید و جهان را باز پس بگیرید. در واقع شما در نقش اشخاص باتجربه‌ ای به نام Cleaners قرار می گیرید و وظیفه دارید تا زامبی‌ ها را در یک جهان پساآخرالزمانی از بین ببرید. با حداکثر 3 نفر از دوستان خود به صورت آنلاین بازی کنید یا به تنهایی بروید و تیم خود را در نبرد هدایت کنید. استراتژی را در برابر یک دشمن دائما در حال تکامل ، متمایل به نابودی کامل خود کنید.

راهنما نصب

  • ابتدا فایل start_protected_game.exe را در محل نصب بازی کپی کنید
  • سپس ترینر را اجرا و وارد بازی شوید.

بخش دانلود

حجم: 1 مگابایت


آخرین بروزرسانی : 1401/07/29

سازنده : FLiNG

پسورد : www.gamezila.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *