گیم زیلا

مرجع بازی های ویدیویی ایران

دانلود ترینر بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2

ترینر Sniper Ghost Warrior Contracts 2

با استفاده از ترینر می شود بعضی قابلیت های خاصی را در گیم مخصوص خودش را فعال و یا غیر فعال کرد و یا انواع چیت را مانند جان بینهایت و … روی بازی اعمال کرد. با دانلود ترینر بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 همراه گیم زیلا باشید.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 یک بازی تیراندازی جنگی مدرن است و داستان آن در منطقه ی خاور میانه جریان دارد . شما در این عنوان قرار است در نقش شخصیتی به نام Reaper قرار بگیرید و در یک کمپین تک نفره ی دراماتیک به عنوان یک تک تیرانداز قاتل قراردادی ، از فاصله های بسیار دور اهداف خود را از بین ببرید . شما باید به بالاترین و مرتفع ترین نقاط بروید تا بتوانید کاملا به قلمروی دشمن و اتفاقاتی که در آن می افتند ، مسلط شوید . شما در نقش Reaper در قلب یک منطقه ی بی قانون در خاور میانه ، جایی در میان مرزهای دو کشور سوریه و لیبی قرار می گیرید و باید ماموریت هایی بسیار سخت و چالش برانگیز را که غیر ممکن به نظر می رسند با موفقیت به انجام برسانید . وظیفه ی اصلی شما سرنگونی یک سندیکای جنایتکار موذی است و شما باید آن را محاکمه کرده و عدالت را اجرا کنید.

برای اولین در این مجموعه ، در بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 شما اقدام به شلیک از فاصله ی بیش از 1000 متر هستید و این شاید مهم ترین ویژگی جدید این عنوان است که تا به حال مانند آن را در هیچ بازی ای ندیده ایم . این بازی توسط همان استودیوی که اولین نسخه ی Sniper Ghost Warrior Contracts توسعه داده ، ساخته شده است و تجربه ای واقع گرایانه و بلند پروازانه را به بازیکن ها ارائه می دهد و قرار است مرزها و محدودیت ها را از بین ببرد ، ساخت این بازی برای توسعه دهندگان چالش های بسیار بزرگ و سختی به همراه داشته است . بازی شامل دو کمپین منحصر به فرد می شود که در آن ها شما باید از تصمیمات تاکتیکی و تکنیک های مخفی کاری برای تکمیل چالش های طاقت فرسا استفاده کنید . این عنوان 5 نقشه ی وسیع و گسترده دارد و همچنین در آن 24 ماموریت های اصلی و تعداد زیادی ماموریت فرعی برای انجام وجود دارند . برای هر چه حرفه ای تر شدن ، شما به تعداد زیادی اسلحه و تجهیزات گوناگون دسترسی خواهید داشت.

  • ابتدا وارد بازی شوید.
  • سپس ترینر را اجرا کنید.
جعبه دانلود
باکس اطلاعات