گیم زیلا

مرجع بازی های ویدیویی ایران

دانلود ترینر بازی Days Gone

Days Gone Trainer

ترینر بازی Days Gone

با استفاده از ترینر می شود بعضی قابلیت های خاصی را در گیم مخصوص خودش را فعال و یا غیر فعال کرد و یا انواع چیت را مانند جان بینهایت و … روی بازی اعمال کرد. با دانلود ترینر بازی Days Gone همراه گیم زیلا باشید.

بازی Days Gone یک عنوان اکشن-ماجراجویی جهان باز با محوریت بقاء می باشد که توسط Bend Studio ساخته شده و به وسیله کمپانی Sony در تاریخ 18 مه 2021 برای رایانه های شخصی منتشر شده است. این بازی در سال 2019 به طور انحصاری برروی کنسول PlayStation 4 عرضه شده بود و بنا به تصمیم کمپانی ناشر، برای PC نیز منتشر می گردد. وقایع داستانی بازی دو سال پس از آغاز شیوع همه گیر جهانی ویرانگر، در منطقه اورگان اتفاق می افتد، شخصیت اصلی داستان فردی به نام Deacon St. John است که قبلاً از جایزه بگیرهای مشهور منطقه بوده، احتمال زنده ماندن همسرش سارا را کشف می کند و همین امر باعث می شود تا دیکن تلاش کند تا او را پیدا کند. بازی از دید سوم شخص دنبال می شود که در آن پلیرها می توانند در دنیای جهان آزاد بازی به گشت و گذار بپردازند.

پس از وقوع همه گیری جهانی نام برده، ساکنان زمین به انسان های متخاصم و یکسری موجودات آدم خوار به نام Freaker تقسیم شده اند که شما باید در برابر این تهدیدات از خود دفاع کنید. مکانیزم اصلی حمل و نقل شخصیت Deacon موتورسیکلت اوست که به عنوان حالت اصلی حمل و نقل و از بخش های جذاب گیم پلی به شمار می رود. در بازی Days Gone برای تهیه موارد مورد نیاز برای ساخت تجهیزات و وسایل ارزشمند، از مکان های مسکونی متروکه استفاده کنید و یا با سایر بازماندگان همکاری کنید از طریق تجارت عادلانه یا راه های خشونت بار زندگی خود را تأمین کنید. با وجود گروه های شرور و انبوهی از Freaker که در این کشور پرسه می زنند ، شما برای زنده ماندن باید از انواع تله ها ، سلاح ها و مهارت های قابل ارتقا قابل استفاده کامل استفاده کنید.

  • ابتدا وارد بازی شوید.
  • سپس ترینر را اجرا کنید.
جعبه دانلود
باکس اطلاعات