گیم زیلا

مرجع بازی های ویدیویی ایران

دانلود ترینر بازی Resident Evil Village

ترینر Resident Evil Village

ترینر بازی Resident Evil Village

با استفاده از ترینر می شود بعضی قابلیت های خاصی را در گیم مخصوص خودش را فعال و یا غیر فعال کرد و یا انواع چیت را مانند جان بینهایت و … روی بازی اعمال کرد. با دانلود ترینر بازی Resident Evil Village همراه گیم زیلا باشید.

Resident Evil Village که هشتمین قسمت از داستان اصلی مجموعه ی Resident Evil را روایت می کند ، شما قرار است یک وحشت مبتنی بر بقا را تجربه کنید که تا به حال مانند آن را ندیده اید . به لطف گرافیک پر جزئیات ، دوربین اول شخص اکشن و داستان پردازی استادانه ، ترسیدن هیچ وقت تا این حد واقع گرایانه نبوده است . داستانبازی Resident Evil Village دنباله ای مستقیم برای عنوان Resident Evil 7 biohazard می باشد و چند سال بعد از وقایع آن جریان دارد و قرار است مجموعه داستان های کاملا جدیدی را از زندگی پر ماجرای اتان وینترز و همسرش میا در یک مکان جدید که در آن اثری از کابوس های گذشته نیست ، روایت کند . درست زمانی که آن ها می خواهند زندگی خود را در کنار هم از نو شروع کنند ، فاجعه برای باری دیگر به سراغ آن ها می آید.

همان طور که گفته شد دوربین بازی به صورت اول شخص اکشن می باشد و بازیکن در نقش اتان وینترز قرار می گیرد و نبردها و تعقیب و گریزهای وحشتناک را به صورت اول شخص تجربه می کند . قرار است در این بازی شاهد یک سری شخصیت های آشنا باشیم و همچنین شخصیت های جدیدی نیز به داستان بازی اضافه می شوند . کریس ردفیلد همیشه در مجموعه ی Resident Evil به عنوان یک قهرمان دوست داشتنی شناخته می شد ، اما در این عنوان به نظر می رسد که اهداف شومی را دنبال می کند . تعداد زیادی دشمن در دهکده وجود دارند که قصد نابودی اتان را دارند و سعی می کنند دوباره او را به فجایعی که در گذشته تجربه کرده است ، بازگردانند . دهکده ی بازی بسیار زنده و نفس گیر طراحی شده است ، این منطقه یک سری رمز و راز در خود دارد که به مرور در داستان بازی کشف خواهند شد .

  • ابتدا وارد بازی شوید.
  • سپس ترینر را اجرا کنید.
جعبه دانلود
باکس اطلاعات