گیم زیلا

مرجع بازی های ویدیویی ایران

دانلود خودرو پیکان برای GTA IV

خودرو پیکان برای GTA IV

خودرو پیکان برای GTA IV

پیکان یک خودروی سواری است که از سال 1346 تا 1386 توسط ایران خودرو تولید می‌شد و در واقع فیس‌لیفتی از خودروی هیلمن هانتر است. ایران خودرو (بانام پیشین ایران ناسیونال) به تولید پیکان تا سال 1357 ادامه داد. پس از انقلاب 1357 تولید پیکان کاهش یافت تا جایی که در اواخر دهه 1360 به مرز توقف تولید رسید. این خودرو توسط Behbood3d و Amin3d برای GTA IV منتشر شده است. با دانلود خودرو پیکان برای GTA IV همراه گیم زیلا باشید.

در سال 2007 بود که نسخه ی جدیدی از سری بازی GTA تحت عنوان Grand Theft Auto IV عرضه شد و چیزی فراتر از موفقیت را کسب کرد و توانست انقلابی بزرگ در صنعت بازی های ویدئویی به راه بیاندازد و طرفداران سری بازی GTA را تا عرضه ی نسخه ی بعد مجبور به تحسین از راکستار کند و پشتوانه ای برای ساخت بازی های بهتر و موفق تر از بازی Grand Theft Auto IV شوند. Liberty city را به نام شهر فرصت ها می دانند و در نسخه ی چهارم GTA، این نکته به طور کاملا واضح مشخص است. Niko به شهر “لیبرتی سیتی” می رود تا برادر زاده ی خود را ملاقات کند.

برادر زاده ی او همیشه خود را شخصی ثروتمند تلقی کرده است ولی Niko با پا گذاشتن در لیبرتی سیتی به سراغ برادر زاده ی خود Roman می رود اما متوجه می شود که او همیشه دروغ می گفته است و هرگز شخصی ثروتمند نبوده و نیست و این Niko را به شدت عصبانی می کند چرا که او بخاطر ساختن یک زندگی مرفع از کشورش به شهر لیبرتی سیتی پای گذاشته است. Roman تلاش می کند تا عموی خود را از خود راضی نگه دارد و بالاخره Niko راضی می شود تا در آژانس کوچکی که “رومن” دارد، شروع به کار کند که در این حین، با اشخاص ثروتمند آشنا می شود و شروع به انجام کارهای خطرناک و درنهایت قتل می زند تا بتواند یک زندگی راحت را در لیبرتی سیتی تجربه کند. “نیکو” قبلا در جنگ شرکت کرده است و برای همین است که خیلی از افراد لیبرتی سیتی او را یک شخص مفید برای کارهای خود می دانند چرا که او علاوه بر آنکه به راحتی می کشد، وفادار هم می باشد.

  • برنامه OpenIV را نصب و اجرا کنید. ( دانلود )
  • سپس در سربرگ برنامه گزینه Edit Mode را زده و گزینه Yes را بزنید.
  • با OpenIV به مسیر Pc /Models / cdimages / vehicles.img بروید.
  • حالا پوشه Peykan را در این مسیر کپی کنید.
  • ابتدا ترینر Simple Native Trainer برای GTA IV را نصب کنید. ( دانلود )
  • سپس F3 را بزنید.
  • وارد بخش Car Spawning بشوید
  • در آخر لیست گزینه Spawn Car Model Name را انتخاب کنید
  • حالا کلمه emperor را بنویسید و دکمه Entel را بزنید.
جعبه دانلود
باکس اطلاعات