گیم زیلا

مرجع بازی های ویدیویی ایران

دانلود کرک بازی It Takes Two

کرک بازی It Takes Two

کرک بازی It Takes Two

با استفاده از کرک بازی It Takes Two می توانید این بازی را بصورت رایگان و بدون خرید بازی آن را  تجربه کنید. با دانلود کرک بازی It Takes Two همراه گیم زیلا باشید.

بازی It Takes Two عنوانی در ژانرهای پلتفرمر و اکشن-ماجرایی است که توسط استودیوی مستقل برنده جایزه Hazelight ساخته شده و به وسیله کمپانی Electronic Arts در تاریخ 26 مارس 2021 منتشر می شود. محوریت گیم پلی این بازی به صورت Co-op و دونفره بوده و به همین علت اتصال دائم به اینترنت نیاز دارد و سرانجام اینکه قابلیت کرک شدن ندارد. لازمبه ذکر است این بازی توسط کارگردان خلاق دو بازی A Way Out و Brothers A Tale of Two Sons یعنی جوزف فارس کارگردانی شده و بنابراین باید با عنوانی شایسته و هیجان انگیز روبرو باشیم.

وقایع داستانی بازی از یک خانه کوچک شروع می شود، دو شخصیت Cody و May به عنوان والدین دختری به نام Rose هستند، وی اخیراً فهمید که پدر و مادرش در حال طلاق گرفتن هستند. او که قادر به کنار آمدن با این شرایط نیست، دو نسخه عروسک کوچک از والدینش از جنس چوب و خاک می سازد. اما این عروسک ها زنده می شوند و بقیه بازی به شما امکان می دهد هر دو عروسک را با گیم پلی دو نفره کنترل کنید و احساسات آنها را دریابید. در بازی It Takes Two به دیوانه ترین سفر زندگی خود بپردازید، در نقش زوج Cody و May بازی کنید، دو انسان که با یک طلسم جادویی به عروسک تبدیل شدند. انها با هم ، در دنیایی خارق العاده که در آن هرج و گوشه ای غیرقابل پیش بینی پنهان شده است ، گرفتار شده اند.

  • محتوای پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.
جعبه دانلود
باکس اطلاعات