گیم زیلا

مرجع بازی های ویدیویی ایران

دانلود ترینر بازی IGI 2 Covert Strike

ترینر بازی IGI 2 Covert Strike

ترینر بازی IGI 2

با استفاده از ترینر می شود بعضی قابلیت های خاصی را در گیم مخصوص خودش را فعال و یا غیر فعال کرد و یا انواع چیت را مانند جان بینهایت و … روی بازی اعمال کرد. با دانلود ترینر بازی IGI 2 Covert Strike همراه گیم زیلا باشید.

بازی IGI 2 Covert Strike محصولی از استودیوی بازیسازی Innerloop است که در سبک شوتر اول شخص، مخفی کاری و اکشن ساخته شده است و توسط کمپانی Codemasters در سال 2003 منتشر شده است. بازی در ادامه نسخه قبلی، یعنی Project I.G.I.: I’m Going In ساخته شده است. شما در نقش David Jones ظاهر می شوید. دیوید ماموریست که برای موسسه هوش ژئوتاکتیکی (Institute for Geotactical Intelligence یا همان IGI) کار می کند. او به کوهستان Carpathian اعزام می شود تا چیپ های الکتریکی که مافیای روسیه از ارتش آمریکا سرقت کرده را پس بگیرد.

سردسته دشمنان بازی، یک ژنرال چینی به نام Wu Xing است. او چندین حادثه مخرب از جمله حمله مسلحانه به مافیای روسی برای سرقت پروتوتایپ یک فناوری پیشرفته را ترتیب داده و فرد بسیار خطرناکی به شمار می رود. 19 ماموریت مختلف در بازی طراحی شده و بخش های داستانی نیز از طریق کات سین های مختلف نمایش داده می شود. دقت داشته باشید که مخفی کاری از ارکان اصلی گیم پلی به شمار می رود و می توانید از طریق، ماموریت های خود را بهتر پیش ببرید.

  • ابتدا وارد بازی شوید.
  • سپس ترینر را اجرا کنید.
جعبه دانلود
باکس اطلاعات